image

Problemlerini çözmek için harekete geçin!
Bize ulaşmak için HEMEN ARA butonuna tıklamanız yeterli.

Neler Yapıyoruz ?

Psikolog Hizmetlerimiz

MCS Psikoloji olarak çeşitli alanlarda danışanlarımıza hizmet sağlamaktayız. Aşağıda ayrıntılı olarak hizmetlerimiz hakkında bilgi sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
1

Bireysel Terapi

Sağlıklı yaşamın gereği fiziksel olduğu kadar ruhsal ihtiyaçların da farkına varmak ve buna uygun olarak adım atmaktır. Bireysel terapi ile kişilerin sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamlarına devam edebilmeleri için ihtiyaçlarını fark etmeleri sağlanmaktadır.

2

Aile ve Çift Terapisi

Evli çiftler arasında veya ikili ilişkilerde, kişiler arasında dönem dönem problemler yaşanabilmektedir. Her birey farklı yapı ve psikolojide olduğu için bu tarz problemlerin yaşanması da oldukça doğal bir durumdur.

3

Cinsel Terapi

Kişilerin ikili ilişkilerindeki davranışları ya da cinsel durumları, yaşadığı olumsuzluklar veya bazı problemler sebebi ile etkilenebilmektedir. Cinsellik durumunun yalnızca cinsel organlar ve kişilerin birlikteliği olarak ele alınması doğru bir yaklaşım değildir.

4

Online Terapi

Online terapi, psikolojik destek hizmetlerinin internet ortamında gerçekleştirilmesi olarak tanımlanabilmektedir. E-terapi veya e-psikolog olarak da isimlendirilen online terapi yöntemleri, MCS Psikoloji bünyesinde yer alan alanında uzman psikologlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

5

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetlerimizle iş yerlerindeki verimliliği artırmak, stresi azaltmak ve çalışanların zihinsel sağlığını korumak için işbirliği yapıyoruz.

Daha mutlu bir sen için adım atmanın tam zamanı!
Hızlı bir şekilde randevu oluşturmak için tıklayınız.

Bu internet sitesinin içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir danışan sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitemizde yer alan alıntı ve görüşler açıkça belirtilmediği takdirde resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 10:00 - 21:00
  • Cumartesi 10:00 - 21:00
  • Pazar Kapalı
Bizi Takipte Kalın!
© MCS Psikoloji | 2017 - 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.