image
HAKKIMIZDA

VİZYON

MCS Psikoloji & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, insanların psikolojik ve duygusal refahlarını artırmalarına yardımcı olmayı misyon edindik. Vizyonumuz, toplumun her bireyinin ruhsal sağlık sorunlarına karşı bilinçli ve destekleyici bir yaklaşım geliştirmesine katkıda bulunmak ve bu alandaki önemli bir değişimi teşvik etmektir.

MİSYON

MCS Psikoloji & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, danışanlarımıza sağladığımız hizmetlerde üstün kaliteyi ve profesyonelliği taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, bireylerin, ailelerin ve toplumun psikolojik ihtiyaçlarını anlayarak, onlara güvenli ve destekleyici bir çevrede yardımcı olmaktır. Her bir danışanın benzersiz ihtiyaçlarına odaklanıyor ve onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

HEDEF

MCS Psikoloji & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, psikolojik sağlık alanında lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek, en son bilimsel araştırmalara dayalı olarak rehberlik etmek ve toplumun zihinsel sağlık konularında farkındalığını artırmak amacıyla çalışıyoruz. Ayrıca, danışanlarımıza özenli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak onların yaşamlarında olumlu bir etki yaratmayı amaçlıyoruz.

MCS Psikoloji & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, 2016 yılında Denizli’de başladığımız bu yolculuğa 2019 yılında İstanbul’da devam etmekten gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz ve sizlere daha iyi bir gelecek inşa etmek için buradayız.

Danisan Yorum

Danışanlarımız Ne Diyor?

Psikolog Mehmet Cem Yiğit’e bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. O dönem keyifsiz ve sıkıntılı bir dönemden geçiyordum bir uzmanla konuşup bunu çözmem gerekiyordu. Bu noktada Mehmet Cem Yiğit bey bu durumun içinden sorunsuz çıkmamı sağladı.

H*** Ş***

Cem beyle tanışmamız arkadaşımın tavsiyesi ile geçtiğimiz haziran ayında oldu. Yoğun panik atakları yaşıyordum bu nedenle terapi görmeye başladım. 6 ayda sorunlarımdan tamamen kurtulmamı sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

E*** U***

Benim aile sorunlarım vardı eşimle boşanma aşamasındaydım psikolojik sorunlarım vardı kendisiyle çok güzel bir sürece ulaştık harika bir danışman çok memnunum. Bir psikolog gibi değil çok candan yaklaşıp beni çok motive etti sayesinde kendimi toparladım aştım diyebirim şu an daha iyiyim. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim Sena Hanım’ı.

S*** Ç***

Mesleğe bakış açısı, araştırmacı ve çözüm odaklı çalışması, meslek ahlakına ve prensiplerine göre davranması ve profesyonelliği için kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Danışanlarına verdiği önem ve alternatif yaklaşımları sayesinde alanda herkese rahatlıkla önerebileceğim bir psikologdur.

B*** K***

Türkiye şartlarında psikolog,psikiyatr olgusuna ne kadar ön yargıyla bakıldığı ortada. Buna rağmen çekinerek ulaşmama rağmen sorunlarımın hepsine olmasa dahi çok kısmına sayenizde çözüm buldum. Düşüncelerim inanılmaz değişti, şimdi daha farklı bir bakış açısıyla yorumluyorum her şeyi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum hocam esen kalın ..

K*** C*** Ş***

Panik atak için Sena Hanım’a başvurmuştum. Kendisi bana bu konuda çok iyi geldi. Sena Hanım sağ olsun çok yardımcı oluyor. Kendisinin başarılı olduğunu düşünüyorum. Seanslarımızdan sonra problemim büyük düzeyde çözüme kavuştu sayılır, görüşmelerimize devam ediyorum. Gayet başarılı bir şekilde ilerliyorum. Sena Hanım’dan aldığım seanslardan memnunum.

B*** T***

Hayatımın dönüm noktası Sena Hocam ile tanışmam ve terapi sürecine başlamam diyebilirim. Ailem konuşmazken her söyleneni yanlış anlarken şimdi ilişkim tamamen değişti. Ön yargılarımdan kurtuldum. Ben herkese karışı önyargılı olduğum için insanların da benim hakkımda ne düşündüğünü çok önemsiyormuşum. Sena Hocam sayesinde fark ettim. hayatıma başka noktalardan bakmayı öğrendim. Ben ki karşı cinsle konuşamazken şu an bir sevgilim var. Daha anlatsam kelimeler yetmez. Tüm çevreme Sena Hocamı öneriyorum. Herkesin bir terapiste ihtiyacı var ama en önemlisi doğru uzmanı bulamak. Benim için doğru isim Sena Hocamdır. Sanki hayatım karanlıktı ve sena hocam lambaları yaktı.

K*** B***

Bir psikolog olarak işini en iyi şekilde yaptığınız için teşekkür ederim. Beklentilerimin çok çok fazla karşılığını aldım. Anksiyetemin üstesinden beraber geldik resmen. Çevremde psikolog konusu geçtiğinde tavsiye edeceğim tek isimsiniz. Teşekkürler Mehmet Bey.

H*** C***

Bugün Sena hanımdan randevu aldım bu konuda bilgisiz ve çekingen olmama rağmen çok nazik ve güler yüzlü davrandı. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle çekinilecek birşey yok tavsiye ederim

H*** Y***
Hizmetlerimiz

Neden Biz ?

Neden Biz

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için buradayız.

Bireysel Terapi

Bireysel terapi seanslarımızda size kişisel gelişim yolculuğunuzda destek sunuyor ve içsel dengeyi yeniden bulmanız için rehberlik ediyoruz.

Evlilik ve Çift Terapisi

Evlilik ve çift terapisi ile ilişkinizdeki iletişim sorunlarını aşmanıza ve daha sağlam bir bağ kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Online Terapi

Online terapi seçeneklerimizle coğrafi sınırlamaları aşarak sizin için en uygun zaman ve yerde psikolojik destek sunuyoruz.

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Kurumsal psikolojik danışmanlık hizmetlerimizle iş yerlerindeki verimliliği artırmak, stresi azaltmak ve çalışanların zihinsel sağlığını korumak için işbirliği yapıyoruz.

EKİP

Psikolog Kadromuz

Merkezimiz, alanlarında uzman ve deneyimli psikologlar ve danışmanlarla donatılmıştır. Ekibimiz, her bir müşterinin ihtiyaçlarına hassasiyetle yaklaşır ve onlara en iyi hizmeti sunmak için elbirliğiyle çalışır.

MCS Psikoloji & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, psikolojik sağlığın önemini vurguluyor ve toplumumuzun daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe doğru ilerlemesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Size ve sevdiklerinize daha iyi bir yaşam sunmak için buradayız.

Uzman Klinik Psikolog

Mehmet Cem Yiğit

İstanbul Ofis
Uzman Psikolog
Denizli Ofis, İstanbul Ofis
Bu internet sitesinin içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir danışan sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitemizde yer alan alıntı ve görüşler açıkça belirtilmediği takdirde resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 10:00 - 21:00
  • Cumartesi 10:00 - 21:00
  • Pazar Kapalı
Bizi Takipte Kalın!
© MCS Psikoloji | 2017 - 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.